Idag är jag glad. Och lite stolt. Jag har kommit en bit på väg till att faktiskt klara av det där stora som jag kämpat mot så många år. Att nå mitt mål är den här gången ingen omöjlighet utan det flyter på rätt naturligt. Inte med det sagt att det är lätt. Men det är inte omöjligt. Jag kan det för att jag har bestämt mig. Och för att jag har kontroll över mitt liv. Det är jag som bestämmer hur mitt liv ska utspela sig, ingen annan.

3 svar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

Fotografering för Social Brand Lab!

Häng med på hur det gick till när promotionmaterialet för Social Brand Lab blev till – från fotografering till grafisk design.

VLOGG: Julbaka och klä granen med mig!

Hej vänner och välkomna tillbaka till en ny vlogmas vlogg! Nu närmar det sig jul med stormsteg och jag hängde med familjen förra helgen för