@ 12:49 |

Here comes the bride. Eller. Snart.

Minns ni när jag var med Maria och hämtade hennes brudklänning för sisådär 1,5 månad sedan? Nu är det dags för henne att få användning av den.

Idag åker jag ned till Arkösund och imorgon är det dags för Maria att bli Mrs Hilarious Badlady. Och jag får vara med! Det ska bli alldeles vansinnigt roligt och härligt. Hyrbilen är upphämtad och nu ska jag bara piffa mig lite och hämta Jon som är tillställningens toastmaster och sedan blir det roadtrip!

Det blir nog inte mycket bloggande i helgen men en och annan instagrambild kommer säkert hamna på nätet. Så följ mig där under användarnamnet “lalinda”.

Ha en fin helg!

1

2 kommentarer

Skriv en kommentar

You may use the following HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>