Åka till Malmö? Inte åka till Malmö? Åka till Malmö? Inte åka till Malmö?

Medan jag velar så kan ni få kika på den här fantastiska väskan som jag köpte i en liten läderbutik i den lilla byn Porto San Giorgio i Italien när vi var där på kick-off förra månaden. Älskar lädret. Älskar färgen. Älskar att den har en massa fack och vrår där man kan gömma saker. Älskar att min dator får plats i den. Tror jag.

Vi kommer att få en fin sommar ihop.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

The Handmaid's Tale Season 2

OH MY GOD

Ska precis iväg på mitt första terapisamtal men måste bara posta detta innan. OH MY GOD. Peppen är liksom orimlig. Har du sett säsong ett?

Nyår

En nyårsafton i Eldsmark

2020. Välkommen du nya decennium! Två dagar in i det nya året och allt känns precis som vanligt. Konstigt va? Är det bara jag som

En torsdag i Hyde Park

Som ni vet var jag ju i London för två veckor sedan (första delen av den resan hittar du här) och på torsdagen hade jag

Mot Stockholm!

Det är tisdag och jag sitter på ett tåg mot huvudstaden. Jag hade noggrant bokat en specifik plats, första klass i tyst avdelning, längst bak