061012-kattekatt.jpg

Detta är det första jag ser när jag kliver upp denna morgon. Hur en katt på 10 pannor tog sig upp dit kan jag inte svara på, jag vet dock att jag var tvungen att hjälpa henne ner.

6 svar

  1. En av mina katter gillar också hatthyllan. Han klättrar upp på en hängare med vantar och annat. Den andre fattar inte riktigt hur man kommer upp så han brukar gå nedanför och jamma tills jag kommer och lyfter upp honom.
    Fin kisse du har!

  2. Charlotta > Ja, det har jag sett lillan göra ett par gånger, men den här stora rackarn? Stackars kappor..

    A-K > Haha, du ska inte hjälpa till med sånt ofog! 😉 Tack!

    Linda > Man tycker ju att tar de sig upp så borde de kunna ta sig ner?!

    Siri > Det är som med barn, när det blir tyst så ska man bli orolig!

    Sara > Ska försöka få det på film nästa gång! 😉

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

The Box

I fredags hoppade jag i en bil med Caroline och tog sikte på Linköping. Vi skulle nämligen ha en medlemsträff där med Influencers of Sweden!

En liten bok

Ni som sett videon från igår vet ju redan det här. Ni som inte gjort det får här en rätt rejäl pangbom-nyhet. Jag ska ge

Men hallå vad hände med Maj?

Jag minns inte riktigt vad som hände med maj. Vet du? Jag är ganska säker att hon hängde runt här ett tag. Var ganska kall