En Heineken och en vodka cranberry, tack.

En Heineken och en vodka cranberry, tack.

Igår åt vi middag på The Waverly Inn. Där inne får man inte fota så jag har bara mentala snapshots därifrån. De är tyvärr svåra att visa, hade varit trevligt för det var så himla fint där inne. Öppen spis och ett träd mitt i matsalen. Flera hemliga små rum och en smått förvirrad (men åh så vacker) servitör.

Istället får ni se bilder från resten av kvällen. Den var inte jättelång med himla rolig.

Först hamnade vi på något sunkhak på någon aveny någonstans. De hade ingen musik i matsalsdelen så vi poppade Robyn på iphonen istället.

Den obligatoriska taxibilden. Mark var med också men hade lite problem att klämma in sig i bilden.

Så han fick en egen. Eller, en med Jessica. På Lit Lounge.

Elin var finast på dansgolvet.

Det var dansdansdans ända till, well, typ midnatt eller nått. Då var alla trötta och gick hem.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

Det är okej att vara nazist

Lördag kväll. Klockan närmar sig midnatt och jag har precis tittat färdigt på andra Guardians of the Galaxy. Helt okej rulle men som vanligt med alla

Rödhårig

En höstig förändring

Jag har färgat håret!  ”Riktigt jävla rött” var direktivet jag gav till min fantastiska frisör Sofia när jag slog mig ner i stolen i tisdags.

OOTD: London calling

Jumpsuit – River Island / Skor – River Island / Väska – Ulrika / Badge – Influencer Marketing Hub Conference   Så här såg jag