Faaaan. Måste in till stan tidigt imorrn. Jobbintervju. Inga cash till tunnelbanan. Inga rena kläder. Har två webbsidor att göra färdiga. Ingen inspiration. Har redan ätit en hård karamell och lite jordnötter. Character suuucks. Crapcrap.

Och jag tror Soffis har gett mig magsjuka. Inte lika cheerleadery now, am I?

”Shark” verkar lovande.

4 svar

  1. Jag måste fråga dig en sak. Jag ska nog ta över missarna sen när jag flyttar. Problemet är bara att jag kommer ha typ 40 kvm att bo på. Har för mig att du hade båda dina katter i din etta i Borås. Hur gick det? Funkar det tror du eller kommer dom vantrivas efter att ha bott på 65 kvm? Kram!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

VLOG: Följ med på julmarknad och fest!

Hej kompis! Hoppas allt är bra med dig. Själv har jag på sistone sprungit runt på julmarknader och nu börjar julfeelingen infinna sig. Sågat ner

Längta och göra i augusti

i juli inledde jag vad jag tänkte göra till en ny serie här på bloggen – längta och göra. Idén kommer (som så många andra