Jag klarade det. Jag överlevde. Två dagar av strategier, marknadsföringsplaner och projektplanering. Ett tag trodde jag att min hjärna skulle explodera. Men nu är det klart. Och nu har jag bara en projektplan och en utvärdering kvar innan jag får kalla mig webbredaktör. Det känns ganska lysande faktiskt.

4 svar

  1. Fasen vad gött. Grattis! 🙂
    Själv är jag två inlämningar ifrån en kandidatexamen i psykologi, efter att ha lagt till lite från en gymnasielärarexamen jag redan hade iofs, men I know the feeling. :))

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

En natt på djurakuten

Jag vaknar runt 02 av att Leia ligger bredvid mig och flåsar högt och snabbt. Inte ett ”jag är varm”-flås utan ett oroligt, stressat flås.

En höstjacka på torsdagen

Jag har köpt en höstjacka! Jag älskar den. Och Jonas tog så fina bilder på mig i den härom dagen. Därför kände jag att den

Ett stort beslut med hopp om fotfäste

Vi kämpar alla med samma demoner, med samma känslor av otillräcklighet och osäkerhet. Vi vill alla älska, bli älskade, känna oss behövda och fylla ett