Bilder från bröllopet!

Bilder från bröllopet!

Bilderna från Jessica & Hans bröllop, de lite mer konstnärliga dårå. 😉

12 svar

  1. Jag har varit fotograf på bröllop två gånger. Måste säga att du är jätteduktig på att fotografera och komma på spännande vinklar. Många fina kort var det!

  2. Personlig och rolig bildserie med många tjusiga och detaljbilder som det inte är alla förunnat att ha blick för. Starkt jobbat gumman!

  3. Oj vilka vackra bilder!! Så proffsiga! Du skulle få fota på mitt bröllop alla gånger (om jag nu någonsin hittar drömprinsen).

    Sedan till en helt annan sak- jag måste fylla i Namn, email adress och URL varje gång jag ska kommentera trots att jag klickat i Yes vid Remember me. Är det någon bugg hos dig eller är det jag som har tjall på datorn?

  4. Tack Nettan!

    Åsa, klart jag ställer upp! 🙂 Och det är nån bugg på din dator tror jag, här funkar det fint, men jag hade samma problem på min gamla dator. Nått problem med cookies.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

Tacka gudarna för ögonbrynsfärg

När jag var i Italien nu nyligen så var jag helt osminkad i ungefär 7 dagar av 8. Det var liksom inte lönt att kladda

90. Att våga göra folk förbannade med Alejandra Cerda

Med sin tydliga nisch och sin engagerade målgrupp är Alejandra Cerda är ett perfekt exempel på en micro-influencer. Hon är inte rädd för att stå för sina åsikter och driver sina kanaler under namnet Jandi heart eco och skriver främst om hållbarhet och …

Hallå Videohjälpen!

Hallå hej vänner! Nu gör jag något så unikt som att LIVEBLOGGA! Alltså det är ju inte supersuperlive utan typ en timme efter bilderna togs

Fredagsstatus

Klockan är halv fem, jag slängde precis in en tvättmaskin och hällde upp ett glas rödvin som jag ställde bredvid kaffekoppen bredvid datorn. Då börjar