Jag kände att jag behövde dränka mina sorger igår så iväg på krogen blev det efter middag med Penny och Dola. Penny förbarmade sig över mig och följde mig ut och dansade rumpan av sig med mig. Det var jättekul och skönt att verkligen ha roligt, men idag får jag betala. Ont i huvvet och får inget vettigt gjort. Jag tänker äta glass och se på Gilmore Girls. Ja, det tänker jag.

3 svar

  1. Hejje!

    Gilmore Girls är ju en otroligt mysig serie! Daniel har laddat hem en massa avsnitt så vi är inne på nästa säsong nu, det händer verkligen grejjer, Rory förändrar minst sagt!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

På besök hos bonden

I Åsäng i Nordingrå, mitt bland Höga Kustens berg och dalar, där bor Paulina tillsammans med sin man, sina två barn (snart tre!!) och en

Höstfin i håret

Jag har klippt mig! Och även fast det bara var typ i maj jag klippte mig sist så känns det som en evighet. Och det

Vlogg: Trädgårdsfix och nya kycklingar!

Välkommen till en ny vlogg! I den här videon har jag Lina och Siv på besök och tillsammans bygger vi dahliastöd och fixar i trädgården.