Gravid vecka för vecka – avsnitt 3

Gravid vecka för vecka – avsnitt 3

Hej kompis.

Idag är det fredag och mitt tredje avsnitt i Gravid Vecka för Vecka släpps. När jag spelade in det här avsnittet hade jag gråtit i typ åtta timmar och sovit i sex. Så mitt ansikte ser inte riktigt ut som det brukar och min energi är lite låg. Men jag hoppas ändå du kommer tycka om avsnittet.

Jag pratar om var i hela friden man börjar när man vill skaffa barn som ensamstående kvinna och ger lite tips för dig som är intresserad av att göra samma resa.

Vad vill du veta om den här resan? Let me know!

Se första avsnittet här.

Se andra avsnittet här.

3 svar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

Ett avsked.

När vi passerade Hudiksvall låg snön vit på marken, såhär i början av maj. Lövträden hade börjat slå ut och snön hängde tung över trädkronorna.

Hejhej Slottet!

I allt det här med sommar och bloggfunk så har jag ju helt missat att jag fortfarande har historier att dela med mig av från

Odlingssäsongen 2022 är igång!

För ett par veckor sedan låg snön fortfarande på marken och nu är det grönt! Det smäller verkligen bara till när våren kommer och jag

Offcoff föreläsning

Nu kickar vi igång föreläsningshösten!

Kaftan – Carin Wester för Åhlens / Byxor – Second hand / Skor – River Island Igår kickade jag igång höstens föreläsningsturné (en hel drös