vsjustin.jpg

Linda K är i vanliga fall min husgud. Men idag är hon ute och cyklar. Efter att ha sett Justin uppträda ikväll när trean sände Victoria's Secret Fashion Show så tycker jag att han är om möjligt ännu hetare än tidigare. Jag måste ha biljetter till hans konsert i sommar.

För er som delar min åsikt om JT finns mer ögongodis här.

2 svar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

Bokfest för “Gör skillnad” på Bee urban

Jag var ju i Stockholm förra veckan (igen) och lyckades tajma in besöket med releasefesten av Marias, Emmas och Johannas sprillans nya bok – ”Gör skillnad – från klimatångest till handlingskraft”.

På besök hos bonden

I Åsäng i Nordingrå, mitt bland Höga Kustens berg och dalar, där bor Paulina tillsammans med sin man, sina två barn (snart tre!!) och en

Tillskott i hönshuset!

I samma veva som tuppen togs bort blev två av hönorna  – Mumin och Doris – ”sura”. Det innebär helt enkelt att de lägger sig

Cookieinställningar