Kan jag få gå och lägga mig igen?

Monday 16 November, 2009 @ 9:09 am |

Jag har gråtpuffar under ögonen. Vädret återspeglar mitt humör perfekt.

What a way to start the week.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Arkiverad i Livets små jävligheter

Taggat:

3 kommentarer

Kommentar från Marcus

Monday 16 November , 2009 @ 12:23 pm

Nahhh :(
Glöm inte bort “konstverket” nu, beautiful. :)

[Reply]

Kommentar från Mia

Monday 16 November , 2009 @ 11:10 pm

Det får man. Vissa dagar är hemska men om du är lik mig så kan det va bra o bara få gråta ibland. Få ur sig det. Fanns en tid när jag inte grät alls utan gjorde mycket mer elaka saker mot mig själv när det gjorde ont.
Gråta är inte dåligt alls. Och du, imorgon kommer du le igen. Och du glöm inte att du gör min dag med din härliga blogg. Varje dag.

Många kramar

[Reply]

Kommentar från La Linda

Monday 16 November , 2009 @ 11:27 pm

MARCUS:
Jag får ha det i fickan och ta fram när jag behöver en pick-me-up. :)

MIA:
Du är underbar, vet du det? Och jag vet vad du menar, been there, done that. :( Kanske behöver man ha varit där för att bli så visa som vi är. ;) KRAM

[Reply]

Säg nått snelt!

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hej och välkommen till La Linda

Det är jag som är La Linda och det här är min lekplats. Jag är thirtysomething och norrlänning från Örnsköldsvik. Bor i Stockholm. Kattkvinna. Webbnörd på heltid. Älskar New York och livet. Och nätkärlek. Och vanlig kärlek. Och julmust. Eller påskmust. Twittrar som @La_Lindas och återfinns på linda@lindah.net.

php wp_footer();