Min största nyhet – Better Bloggers blir Influencers of Sweden

Min största nyhet – Better Bloggers blir Influencers of Sweden

Influencers of Sweden

Foto: Emily Dahl

Mitt andra set av pressbilder på en vecka togs igår eftermiddag och direkt från plåtningen åkte jag, Clara och Sara till lanseringsfesten för Influencers of Sweden, Sveriges branschorganisation för social media influencers.

Det här är vad jag jobbat på i månader. Och nu är nyheten ute. Och jag är ungefär lika trött som jag kan tänka mig att man är när man förlöst en bebis.

Så nu tänker jag lägga mig på soffan och njuta av att lanseringen gått bra, alla branschtidningarna har skrivit om oss och medlemmarna verkar jätteglada över utvecklingen.

Jag är lycklig och helt jävla slut.

19 svar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

Om att känna sig lite speciell

Reklamsamarbete med Foto: Jonas Forsberg   Som tjockis har jag ofta i mitt liv känt mig exkluderad. Och gör det fortfarande – speciellt när det

120. Den otypiska influencern med Sara Bäckmo

Odlingsdrottningen Sara Bäckmo var sist med i podden 2016, innan böckerna, innan sommarpratet, innan TV-serien och innan hennes business boomade! Det här avsnittet av We

Gravid vecka för vecka

Gravid vecka för vecka – Avsnitt 6

Hej helgen och välkommen till min sjätte avsnitt av Gravid vecka för vecka! Det är inte jag som väljer tumnageln för mina avsnitt, det är

Kika in i mitt hönshus!

Här sitter jag och ser nöjd ut. 😊 Varför undrar du kanske? För att mitt hönshus äntligen är klart! 🐓⁠ Häng med och kika på hur jag inrett mitt hönshus!