Någon har kommit hit genom att söka på ”mer tuttar” på Google.

*konstpaus*

Jag har även haft 21 besök från Tonga. Jag vet inte ens var det ligger. Var ligger Tonga? Jag vinkar ändå. *vinkvink* Välkommen kära Tongabor!

2 svar

  1. Vad härligt att du tyckte allt var så vackert hos mig! Det ligger en hel del blod, svett och tårar bakom… =) Kom och hälsa på igen när jag inte måste kliva upp kvart över fem på morgonen… Håller tummarna för dig idag gumman! Kram.

    Ps. Okej…jag tar tillbaka allt…det är ganska skoj med Bloggar…;-) Ds.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

Sista veckan i april.

God tisdag vänner! Det är första tisdagen i maj och jag kan fortfarande inte riktigt fatta det. Har det gått FYRA månader av det här

När man inte är överens med boken

Detta inlägg är en del av ett reklamsamarbete med Blank Page Så här såg det ut när jag och Elin plåtade omslag för några veckor sedan.

Elin, Clara och jag på Stora Influencerpriset

Ensam är inte stark

Ibland är man med kollegorna på flott kalas. Elin, Clara och jag på Stora Influencerpriset. Att jobba som influencer kan se ut som världens mest

OS-simning och företagande – samma lika?

Jag är egentligen inte så sportintresserad men har haft OS på i bakgrunden lite från och till i veckan. Kollat in främst sådana lite mindre