Bud från Pretto PR Bud från Pretto PR

Det plingade precis på dörren och där stod en man med den här trälådan. Till mig! Den har till och med mitt namn på sig! Jag är faktiskt nästan barnsligt glad över lådan, jag har velat ha en sådan i evigheter.

Det var ett bud med en liten nyhet från Pretto PR, de vet verkligen hur man sätter ihop ett fint paket. Vad det är i det får ni se senare när jag provat det, nu måste jag piffa mig inför eftermiddagsmöte!

4 svar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

Långa, korta februari

Hej och välkommen till en ny månadsrecap! Den här gången är det februari jag har att bjuda på och allt det som hör därtill. Februari

120. Den otypiska influencern med Sara Bäckmo

Odlingsdrottningen Sara Bäckmo var sist med i podden 2016, innan böckerna, innan sommarpratet, innan TV-serien och innan hennes business boomade! Det här avsnittet av We