Hackad i huvvet hackers

Hackad i huvvet hackers

Detta dök upp i mailboxen idag:

I have reported you to both AOL and the FBI for sending fraudulant emails. http://aboutjulia.com/jessica/archives/__/_cqr/bill_form/…blabla…/bill_form.html I hope you get in a lot of trouble.

FBI???!!!! *stora, rädda ögon* Men jag har ju inte gjort nått!! *UÄÄÄ* Jag blir så fruktansvärt trött på detta! Snart stänger jag ner skiten, orkar inte böka med hackers var och varannan dag. Nu får min värd ta knytnäven ur röven och fixa detta!!

Plus att jag inte fått mina resehandlingar från lastminute.com heller. Får ringa dem imorrn. Kan INGEN vara kompetent??

*Arg, trött och jävligt grinig*

4 svar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

Mellan brödkaveln och bakugnen

Jag har länge fascinerats av traditionellt hantverk. Alltså sådant som bara för någon generation sedan var sånt varje husmoder ”skulle kunna” och som inte ansågs

Två bloggare kom till Kvaved

I tisdags kväll lagom till att solen började sänka sig över Kvaved kom Katarina och Helena till byn för att hälsa på i några dagar.

Äppelmust på Äpplets dag

Blir det mer höstigt än äppelfest? Gärna i kombination med krispig luft och gula löv så klart, men äpplen i sig är  något som bara