Jag vet att jag varit grinig och inte alls på humör för omvärlden de senaste dagarna, men idag fick jag mina jättefina Gucci-brillor och genast så blev livet lite ljusare! Och så kom Penny och hälsade på, vi drack lite vin, åt gourmetmat (faktiskt!) från ICA's chark och tittade på ”Medium”. Patricia Arquette ser ju faktiskt ut som en normal kvinna, ingen stickfigure. Yey för Patricia! Och Yey för Penny! Nu är Lindisen glad igen. Och ganska snygg. Titta »

Märks det att jag druckit ett par glas vin? Livet är härligt med alkohol i venerna! 😉

2 svar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

ny tatuering och ny vovve! | vlogg

Häng med till Stockholm när jag tatuerar mig, poddar med PT-Fia och besöker Rosendals trädgård med mamma. Men egentligen är det ju bara upptakten för

En stund i en annan verklighet

Härom dagen åkte jag hem till min kära vän Jenny och hennes fina lilla familj. Vi pratade om livet och tog en drink (eller fyra)