Varför kommer jag inte åt min internetbank?? Min browser tillåter visst cookies!! *rå-irri*

Nu har jag börjar fixa med bokningarna inför New York resan. *iiihh* Biljetter till Top of the Rock är inköpta och restaurangbesök för det två första kvällarna är bokade. Det blir Tao på söndagen och Gonzo på måndagen och förhoppningsvis Cara Mia på tisdagen innan pjäsen, men Open Table har lite problem med CM just nu.

Det var lite extra kul att Sofies Mode hade en shoppingspecial om New York i gårdagens program, och ännu roligare att de flesta buktikerna redan stod på min ”måste se” lista! 🙂 Men jag hittar tyvärr inget om affärerna på hemsidan, som Sofie lovade. Var låg Pat Field butiken nu igen?

Update! Glöm det, jag hittade! 🙂

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

Luna

Tillskott till familjen!

Jag är så nervös! Så pepp och laddad och nervös! För imorgon åker jag ner till Stockholm för att hämta hem vår alldeles nya familjemedlem

Målen för 2020 – hur gick det?

Tjena tjena 2021! Hur är läget?! Här i mitt liv är det söndag den 3 januari och jag känner att det varit PERFEKT med långhelg