Jag bestämde mig för att göra en helt ny blog för den svenska delen och det med besked. Det blir verkligen en IN YOUR FACE upplevelse när man kommer in hit. Lite för mycket jag kanske?

Movable Type samarbetar inte riktigt som vanligt, men jag orkar inte jävlas med det just nu så det får se ut så här så länge.

Ett svar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

3,2,1….

Äntligen!

Det nya året är igång med besked och äntligen får jag igen lägga fokus på det jag tycker är roligast i min business – att hänga LIVE med er, ljuvliga människor!

En midsommaroutfit

Klänning från Ellos (annonslänk), skor från Docksta Sko. Krans från diket. 🥰 Älskar den här klänningen som jag hade på midsommar. Den har långa ärmar

Hur gick den där bloggutmaningen egentligen?

För ganska precis 1 månad och 2 dagar sedan deklarerade jag storstilat min comeback till bloggen och meddelade att jag minsann skulle blogga varenda dag