Röda mattan, här kommer jag!

Röda mattan, här kommer jag!

Om ni tror att ni ser mig i Hänt Extra eller Klick! nån gång i slutet på nästa vecka så är det möjligt att ni inte är helt ute och cyklar, det kan faktiskt vara jag! För mina vänner, nästa torsdag gör Lindisen sin entré på röda mattan.

Min goaste Daniel var vänlig nog att bjuda med mig på galapremiären av ”7 miljonärer”, en ny svensk film med Suzanne Reuter i spetsen. Under villkoret att jag är tyst och ser söt ut och inte säger något dumt till pressen i stil med ”klart jag är hans flickvän, jag är en flicka och jag är hans vän – flickvän!”. Då får jag nog inte följa med nån fler gång.

Glamour, glamour babe!

Nu till den viktigaste frågan av alla; VAD ska jag ha på mig??

6 svar

  1. Nä, jag kan inte tänka mig det finns någon trasa i garderoben alls lämplig en kväll som denna. 😛 Du kommer vara snygg i din nya frisyr, toppsminkad såklart! Och ni kommer se söta ut ihop på bild som vanligt. Hälsa D!

  2. Bims & Sofia > Filmen bryr jag mig inte så mkt om, det är festen efteråt jag ser fram emot! 😉

    Lena > Näääe, nu ska du inte vara sån!

    Sandra > Jag vet! *hihi*

    Bejbispice > Måste nog ut å shoppa lite nytt.. 😉 Tack! Jag satsar på det! 😀 Ska hälsa såklart!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

We Are Influencers är tillbaka!

Äntligen är We Are Influencers tillbaka med en ny säsong! Jag har några riktigt bra gäster på ingång och är SÅ pepp på att få

Hej februari!

Vips så hade första månaden av 2019 gått och det var plötsligt februari! Jag och Leia försökte hitta åt stigen upp till sjön som hade

Lofoten Dag 2 – Å, Reine och Nusfjord

Vi fortsätter Lofoten-resan! Resan till Lofoten via Abisko kan du läsa om här! Innan vi åkte till Lofoten hade vi inte direkt bestämt vad vi