160115 - AW with Friends

Jag ligger jättemycket efter med mina inlägg den här veckan, jag försöker fortfarande återhämta mig från SVT-galenskapen i onsdags och det som följde.

Men – innan det var onsdag så var det helg och fredag! Förra fredagen åkte jag till Kungsholmen, närmare bestämt Sixten & Frans för att möta upp ett gäng kända och okända ansikten för en AW. Några av de allra bästa – Rebecka och Sanna – var där.

160115 - AW with Friends

Sixten & Frans sitter liksom ihop med Grandpa, jag har varit där förut men bara för lunch. Det visade sig vara ett utmärkt AW-ställe med en massa göttig öl på menyn.

160115 - AW with Friends

160115 - AW with Friends

Det blev mycket kramar och kel. Micke och Fredrik myste.

160115 - AW with Friends

160115 - AW with Friends

160115 - AW with Friends

160115 - AW with Friends

Vi pratade utveckling, frilansliv och en massa andra saker jag inte minns. Och någonstans mitt i allt tog vi en groupie!

160115 - AW with Friends

Och det var den fredagen!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

Vlog: Road trip, hundpussar och skrivtips!

I den här vloggen får du hänga med på bland annat det här: VALBORG och brasa med familjen Flora Wiström föreläser och sedan vandaliserar vi

Vecka 47 | Internetdagarna och SNÖ!

Den här veckan har jag föreläst lite, smidit lite silver och haft lite ångest. Lite upp och lite ner alltså, hela livets smörgåsbord! Förra måndagen

Balesudden

Dagsvandring till Balesudden

Härom veckan åkte jag, mamma och morbror Roger iväg på en dagsvandring ut till Balesuddens naturreservat. Balesudden är en halvö som ligger ungefär en mil