La Linda PR

Idag, kära vänner, är en stor dag! Mitt företag, som jag har drivit sedan i april förra året byter namn från Pingvin PR till La Linda PR och får en helt ny sajt! Är så himla nöjd och glad med det här beslutet att spinna vidare på det namn som jag använt online de senaste massa åren.

Läs gärna mer om namnbytet här och gilla min företagssida på Facebook!

Nuuuu köör vi!

5 svar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

Herrejösses, det är ett recept!

Älskar när man har vänner som hör av sig och ba ”Linda, är du på kontoret? Vill du ha mat?” Å man ba ”EH JA!”

Lilla gumman att jag borde vara tacksam

”Jag är en tönt!” skriker Molly i mikrofonen och fnissar. ”Vem vill inte gå ut på en scen i 90 minuter och låtsas vara Beyonce?”

Bildregn från Stora Influencerpriset

Här kommer äntligen bildbomben från Stora Influencerpriset i fredags! Vi hade tre fotografer på plats och jag fick bilderna levererade först igår kväll, så därför

10 bilder sedan sist

Imorse strax efter fem satt jag i bilen på väg till flygplatsen. På raksträckan precis innan man kommer fram till landningsbanan var jag tvungen att