youtube placeholder image

Jag är för närvarande åtskild från min Spotify på grund av mobilt bredband så för tillfället tar jag min tillflykt till iTunes där Rihannas ”What's my name” för tillfället snurrar frekvent.

När jag såg videon för någon vecka sedan kom jag på att jag faktiskt gick förbi där i slutet av oktober i New York när de spelade in scenen i snabbköpet. Jag och Mark hade varit på en bar och var på väg hem då vi gick förbi korsningen i East Village/Lower East Side (minns inte riktigt var vi var) där en jädra massa strålkastare var uppsatta. Folk dividerade rätt länge om vad som pågick tills någon meddelade att det var Rihanna som spelade in en video. Ingen Rihanna syntes till men det var ändå lite kul att få en liten kik bakom kulisserna.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

Är Instagram DÖTT?

Är Instagram dött??

Det är inte direkt någon nyhet att den största “fienden” (som egentligen inte är en fiende men det kan vi prata om lite senare) i

Ett veckoschema kommer lastat!

Gomorron och hej vecka nio! Kan ni fatta att februari alldeles strax är slut?! Jag är helt i chock, jag skriver fortfarande 2017 överallt liksom?!

Kommunikatörsdagen

Kommunikatörsdagen i Karlstad!

De senaste dagarna har mitt humör sväng kraftigt, från uppgivenhet till eufori till sorg och hopp. Jag blir alldeles matt bara av svängarna (och det

Skidpremiär!

Så här vill jag känna mig 2022. Modig, fri och full av livslust! När Sara tog den här bilden på mig i onsdags hade jag

Cookieinställningar