Satt på bussen in till stan i lördagskväll och inser efter ett tag att på sätet mitt emot mig sitter en livs levande bloggkändis! Och inte vilken som helst – KENZA! Asså, ja ba passed out liksom. Tydligen så bor hon typ granne med mig. Asballt och skitcoolt och allt det där. Sjukt vacker är flickan i vilket fall som helst. Och 17. Så tekniskt sett kan jag inte vara avis.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Du kanske också är sugen på att läsa:

Det är dags att gå vidare.

Igår meddelade jag medlemmarna att jag lämnar mitt styrelseuppdrag i Influencers of Sweden. Det var ett sorgligt beslut men samtidigt helt rätt.  Låt mig förklara.

En torsdag ur systemkamerans lins

Nu ni, nu är det classic blog vibe. Vi snackar vardagsblogg – IDAG – och bilder tagna med systemkameran?! Jag minns inte sist 80D:n fick

Kvaved mamma och Leia

Grillkväll i Kvaved

I fredags var vi i Kvaved, lite som vanligt den här sommaren. Vädret var helt ljuvligt, inte alls som vanligt den här sommaren. Leia gjorde

Cookieinställningar